Tiktok Takipçi Ve Beğeni Kazanmak

Tiktok Takipçi Ve Beğeni Kazanmak

Tiktok Takipçi Ve Beğeni Kazanmak

Sosyal medyanın türevlerinin çoğalması ile farklı alternatifler sunun bir çok uygulama ortaya çıkmıştır. Tiktok ise eğlenceli vakit geçirmek, yeteneklerinizi sergilemek için en çok tercih edilen sosyal medya uygulamalarından birisidir.

Daha önce Musically adında olan uygulama daha sonra getirilen güncelleme ile Tiktok’a çevrilmiştir. Günümüzde en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından birisidir. Öyle ki 2018 yılında Iphone ile en çok indirilen uygulamalar arasındadır. Günümüzde Tiktok’un 500 milyondan fazla kullanıcısı mevcuttur. Tiktok insanların ilgisini çeken grafiklere sahip olup önce Avrupa’yı etkisi altına almış daha sonra Türkiye’de de yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Tiktok İle Popüler Olun

Artık sosyal medya uygulamaları üzerinden doğru stratejileri uygulayan insanların popüler olması çok kolay hale gelmiştir. Bu uygulamaların başında gelen Tiktok, insanların yeteneklerini sergilemeleri açısından birebirdir. Ama Tiktok ile ses getirebilmek ve tanınmak için çaba harcamak ve düzenli olarak bu videolara yoğunlaşmak gerekmektedir. Bunun nedeni Tiktok uygulamasını kullanan insanların oldukça çok olmasıdır.

Tiktok Beğeni Sayısı Arttırma

Tiktok beğeni sayısı arttırma aslında sanıldığı kadar zor değil. Özellikle diğer sosyal medya uygulamalarını kullanan kişiler için oldukça kolay olacaktır. Beğeni ve takipçi sayınızı doğal yollardan rahatlıkla arttırabilirsiniz. Ancak beğeni ve takipçi hilesi daha sonra hesabın kapatılma riski ile karşı karşıya kalması bakımından tavsiye edilmez.

Tiktok üzerine yapılan araştırmaların gösterdiği üzere kadın kullanıcılar erkeklere oranla daha hızlı bir şekilde ilerlemektedirler. Peki kadınların sırrı ne ve daha hızlı bir şekilde takipçi sayısını arttırmak için ne yapılmalı?

Profil sayfanız diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi etkileyici ve dikkat çekici bir şekilde oluşturulmalıdır. Profilinizde kendinizle ilgili kısa bilgiler vermelisiniz. Tiktok’ta takipçi arttırmanın ilk kuralı videolarınızın güncel içerikli olmasıdır. Bu elbette Tiktok kullanıcılarının daha çok ilgisini çekecektir. Bunun için trend videoları takip etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Yüklediğiniz içeriklerin güncel olarak diğer kullanıcılara hitap etmesi beğeni sayınızı da yükseltecektir.

Son dönemde popüler olmak için kullanılan başka bir yöntem ise popüler olan videolara karşı videolar çekmektir. Bu şekilde Tiktok uygulamasında popüler olan kişiler ile etkileşim halinde olabilir ve daha hızlı takipçiye ulaşabilirsiniz.

Etiket seçimi de hızlı bir şekilde fenomen olmak için önemlidir. Popüler olan videolardaki etiketleri kullanmanız videolarınızın önerilenlerde gösterilmesini sağlayabilir.

Adım Adım Takipçi Kazanın

-ilk olarak takibe takiple karşılık vermek işinize yarayacaktır. Sosyal medyanın oyunlarından birisi de budur. Bu takipler çekeceğiniz videolar hakkında size yeni fikirlerde verebilir elbette. Bu yüzden takipten çekinmeyin.

-Hesabınızı ve profilinizi tanıtmak adına diğer sosyal medya hesaplarını da kullanmanız tavsiye edilir. Bunun dışında Tiktok’ta çektiğiniz videoları bu hesaplardan da paylaşarak Tiktok kullanmayan veya Tiktok hesabınızı görmemiş kişilerin de dikkatini çekebilirsiniz.

-Sosyal medya artık kendisini tekrar eden içeriklerle dolu olduğundan orijinal olmanız, yapılmamış fikirlere sahip videolar çekmeniz ilgiyi üzerinize çekecektir. Tiktok’ta viral olmak istiyorsanız mümkün olduğu kadar özgün içeriklere yer verin.

-Ama özgün tarzınızla birlikte güncel videoları ve trendleri takip etmeyi unutmamalısınız. Hashtaglerin doğru kullanıldığında oldukça işe yaramaktadır. Hashtagleri güncel ve doğru kullanarak keşfette yer alabilirsiniz.

-video çekmek ve kurgulamak ile ilgili çeşitli kaynaklardan bilgi edinin. Bu şekilde amatör videoların hızla önüne geçebilirsiniz.

-Düet yapmak Tiktok uygulamasının olmazsa olmazlarındandır. Hem eğlenceli hem de dikkat çekici bir yapıya sahiptir.

Yukarıda sıraladığımız yönlendirmeler aracılığıyla siz de Tiktok’ta en çok beğenilenlerden olabilirsiniz.